Visas kategorijas

Sākums> Uzņēmums > Blūmdena filozofija

Blūmdena filozofija

Kopš 2012. gada mēs esam apņēmušies nodrošināt labākos zobārstniecības cirkonija blokus un atbalstu šajā nozarē. Mēs izmantojam daudzslāņu cirkonija oksīda tehnoloģiju sasniegumus, un mūsu klienti izmanto daudzslāņu cirkonija blokus, lai izstrādātu un ražotu miljoniem zobārstniecības laboratorijas futrāļu un klīniku korpusu. Papildus mūsu augstas kvalitātes sistēmām Bloomden Bioceramics ir atzīts visā pasaulē kā 3 populārākais zobārstniecības uzņēmums. cirkonija bloku eksportētājs no Ķīnas, kuram ir pieredzējušas un zinošas pārdošanas un tehniskā atbalsta komandas.

Mūsu centības sajūta ir redzama visās mūsu attiecībās — no izplatītājiem līdz klīnikas lietotājiem un ne tikai. Mūsu apņemšanās attīstīt un uzturēt ilgtermiņa attiecības ar mūsu izplatīšanas kanāliem visā pasaulē nodrošina, ka mūsu klientiem vienmēr būs pieejami vispieredzējušākie pārdošanas un atbalsta speciālisti ilgi pēc sākotnējās pārdošanas.

Tā kā tehnoloģijas attīstās un klientu vajadzības kļūst arvien sarežģītākas, mēs saprotam, cik svarīgi ir turpināt tehnisko izpēti un attīstību zobu cirkonija restaurācijas nozarē.



Kā mēs varam nodrošināt šāda līmeņa saistības un pakalpojumus? Bloomden kā uzņēmums nebūtu līderis šajā nozarē, ja mums nebūtu ārkārtīgi mērķtiecīgu un talantīgu darbinieku komandas. Mēs pēdējo reizi esam ierindojušies 3 populārākajā zobārstniecības cirkonija eksportētājā no Ķīnas



Divi gadi, un nākamajā gadā tas ir augstāks. Mēs izturamies pret saviem darbiniekiem godīgi un ar cieņu, lai viņi, savukārt, izturētos pret mūsu klientiem tieši tāpat.

Uzņēmumā Bloomden Bioceramics mēs ļoti nopietni uztveram to, ko darām. Un tas, ko mēs darām, ir tehnoloģiju izrāviens, piemēram, veicam dažus pētījumus par caurspīdīguma un izturības, izturības un estētikas līdzsvaru, mūsu inženieri un tehniķi, kas nosaka tehniskos virzienus un ražo cirkonija oksīda izstrādājumus un citas CAD/CAM iekārtas, kas jums nepieciešamas, lai tās vislabāk darbotos. jūsu tirgum, vienlaikus radot darba vidi, kas ļauj mūsu komandai vislabāk apkalpot mūsu klientus – pirms pārdošanas, tās laikā un krietni pēc pārdošanas.


Sazinieties ar mums


(86) 731-8421-2982

Ķīnas birojs: Fl.7 Bldg 5, CEC Software ParkYuelu Dist, Changsha, HN
ASV birojs: 2030 Main Street, Suite 1300 Irvine California 92614 Amerikas Savienotās Valstis

info@bloomden.com

https://www.bloomden.com